Hakkımızda

Şimdi deneyim zamanı!

Alanında önde gelen kurum ve kişilerle iş birliği içinde deneyime dayalı bilgiyi sana ulaştıran küresel eğitim organizasyonumuz World Experience Campus’e hoş geldin.

Üst düzey karar verici ve uygulayıcılarla bir araya gelerek deneyimlerini öğrenmek, kariyerine katkı sağlamak artık çok uzak değil!

Daha fazla bilgiye ihtiyaç mı duyuyorsun?

Üst düzey deneyimleri ilk elden öğrenirsin

Farklı ülke ve kültürleri yakından tanırsın

Küresel bir topluluğun üyesi olursun

Kişisel kariyerin için gerçek bir fark yaratırsın

WEC Organizasyonunu Yakından Tanıyın

Dünyanın Deneyimini Kazanacaksın!

Alanında önde gelen kurum ve kişilerle iş birliği içinde deneyime dayalı bilgiyi sana ulaştıran küresel eğitim organizasyonumuz World Experience Campus’e hoş geldin. Üst düzey karar verici ve uygulayıcılarla bir araya gelerek deneyimlerini öğrenmek, kariyerine katkı sağlamak artık çok uzak değil!

Bizler, dünyanın her yerinde yaşanan etkileyici deneyimleri ve bu deneyimlere dayalı bilgiyi öğrenmeni, farklı ülke ve kültürlerin uygulamalarını yakından tanımanı ve geleceği yakalamanı istiyoruz. Bu amaçla küresel kariyer amaçlarına özgü eğitim programları geliştiriyor ve hazırlıyoruz. Alanında önde gelen eğitim yöneticileri, üst düzey kurumların temsilcileri, yetkin konuşmacılar, danışmanlar, program paydaşları ve daha birçok farklı uzmanın katkısıyla hazırlanan programlarımızla, uluslararası iş ve sosyal ağlara girecek, dünyanın deneyimini elde edeceksin.

Farklı eğitim disiplinlerine göre oluşturduğumuz benzersiz eğitim içerikleriyle ilgili bilgileri, açık programları ve küresel dolaşım fırsatlarını web sitemizden edinebilirsin.

Biz deneyime dayalı bilginin sana ulaşması için çalışan, yeni dünyanın gelişmelerini yakalaman için kapılar açan küresel bir eğitim ağıyız. Yüz yüze ya da online eğitim olarak sunduğumuz farklı program türlerinden birini tercih ederek bizimle geleceğine yön vermeye verebilirsin.

Haydi seni bekliyoruz. Bir tuşa basarak dünyanın deneyimini ve kariyer fırsatlarını kaçırma!

Merkezi ve sicil kaydı USA, Delaware’de bulunan World Experience Campus Foundation LLC (wechub.org™ arkasındaki şirket) (“wechub.org”, “biz”, “bize” veya “bizim”), buradan websitesi (“Websitesi”) ile internet üzerinden eğitim ve etkinlik başvuru ve kayıt hizmeti (“Hizmet”) vermekte olup yerel ülke şirketleri tarafından uluslararası olarak desteklenmektedir. Destek şirketleri World Experience Campus Foundation LLC’ye sadece dahili destek sağlamaktadır. Destek şirketleri eğitim hazırlıkları, uygulaması ve kayıt işlemleriyle ilgili hizmet vermekte olup Websitesi’nin veya Wechub.org tarafından açılmış ülke web sitelerinin sahibi, işletmecisi veya yöneticisi değildirler.

Wechub.org, Hizmet (yani internet üzerinden deneyim eğitim programları başvuru ve kayıt hizmeti) ve Websitesi ile ilgili sorularınız veya wechub.org, Hizmet ve Websitesi’ne dair belgeler, yazışmalar, bildirimler ve diğer her türlü iletişim veya basın soruşturması için lütfen World Experience Campus Foundation LLC ile doğrudan temasa geçiniz.

World Experience Campus Foundation LLC, Delaware’deki kayıtlı ofisi haricinde dünyada (destek şirketlerinin ofisleri de dahil) hiçbir yeri, konumu veya ofisi mesken olarak kabul etmemekte ve saymamaktadır. Destek şirketleri World Experience Campus Foundation LLC’nin işlem veya hizmet acentesi olarak faaliyet göstermekte olup sözleşmelerle tanımlanmış hizmetlerin dışında hareket etmeye yetkili değildirler. Destek şirketleri tarafından deneyim eğitim programları hazırlık ve uygulamaları gerçekleştirilir veya onların aracılığıyla rezervasyon ve kayıt alınabilir. Destek şirketleri, ülkelerindeki temsilcilik yetkileri kapsamında eğitim gerçekleştirir, kayıt işlemleri yapar ve verilen hizmetlerin kalitesi ve tüketici hakları bakımından hukuki olarak ülkelerindeki kanunlar nezdinde sorumludur.

Yasaların Uygulanmasına İlişkin Esaslar

Veri açıklama talepleriyle ilgili olan Yasaların Uygulanmasına İlişkin bu operasyonel Esaslar, Wechub.org’un müşterileri ve/veya iş ortakları hakkında bilgi edinmek isteyen Emniyet Makamları içindir.

Emniyet Makamlarının Talepleri ile alakalı olmayan hiçbir soruya yanıt verilmeyeceğini lütfen unutmayın. Diğer tüm konular için lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Veri Açıklama

Tüm dünyadaki müşteri ve ülke temsilcilik verilerine ilişkin tüm veri açıklama talepleriyle ilgilenmekten, Wechub.org web sitelerinin, uygulamalarının ve www.wechub.org sahibi ve işletmecisi olan USA’deki World Experience Campus Foundation LLC sorumludur.

Wechub.org online başvuru ve kayıt hizmetleri aracılığıyla toplanmış tüm kişisel verilerin veri toplayıcısı World Experience Campus Foundation LLC’dir.

Talep eden Emniyet Makamının bulunduğu ülkede Wechub.org yerel bir kuruluşunun bulunması durumunda bile tüm veri açıklama taleplerinin World Experience Campus Foundation LLC’ye yapılması gerekmektedir. World Experience Campus Foundation LLC. sadece USA yasalarınca World Experience Campus Foundation LLC için yasal olarak bağlayıcı olan veri açıklama talebinin ardından verileri açıklar.

Wechub.org’un ülkelerdeki anlaşmalı temsilci kuruluşları sadece World Experience Campus Foundation LLC için ve World Experience Campus Foundation LLC’nin yararına destek hizmet görevi görür ve bir Emniyet Makamının talebi üzerine veri açıklamayabilir. Bunun yanında Wechub.org ülke temsilciliklerinin, Wechub.org online hizmetleri aracılığıyla toplanan tüm bilgilere tam erişimi olmayabilir.

USA içerisinde yer alan Emniyet Makamları için Bilgiler

(Kişisel) bilgi talep eden USA Emniyet Makamlarının aşağıdaki gereksinimlere uyması gerekmektedir:

Talebin Wechub.org için yasal olarak bağlayıcı olması gerekir,

WORLD EXPERIENCE CAMPUS FOUNDATION, LLC
3422 Old Capital Trail PMB 924 Wilmington, DE 19808 U.S.

adresine yöneltilmesi gerekir.

USA dışında yer alan Emniyet Makamları için Bilgiler

USA dışında bulunup. World Experience Campus Foundation LLC’den (kişisel) bilgi talep eden Emniyet Makamlarının aşağıdaki gereksinimlere uyması gerekmektedir:

Talebin

WORLD EXPERIENCE CAMPUS FOUNDATION, LLC
3422 Old Capital Trail PMB 924 Wilmington, DE 19808 U.S.

adresine yöneltilmesi gerekir ve

Talebin USA makamlarına hukuki yardımlaşma prosedürünün bir parçası olarak gönderilmesi gerekir. Lütfen herhangi bir sorunuz olursa uluslararası hukuki yardımlaşmaya ilişkin ulusal merkezinizle iletişime geçin.

Veri açıklama talebinde hangi bilgilerin bulunması gerekir?

Wechub.org sadece USA yasalarınca World Experience Campus Foundation LLC için yasal olarak bağlayıcı olan bir talebin alınmasının ardından verileri açıklayacaktır. Bu talepte her ne olursa olsun şu bilgilerin bulunması gerekmektedir:

World Experience Campus Foundation LLC’ye yöneltilmiş ve gönderilmiş resmi yazı. “Wechub.org”a veya “Wechub.org Müşteri Hizmetleri”ne (Customer Service at Wechub.org) yöneltilmiş talepler geçerli sayılmayacaktır.

Talebin yasal dayanağı için açık gerekçe,

Hakkında bilgi talep edilen gerçek kişi veya tüzel kişinin tanımı,

Talepte bulunan makamın adı ve imzası, ilgili görevli veya memurun rozet/kimlik numarası, e-posta adresi ve doğrudan ulaşabilen bir telefon numarası.

En azından şunların sağlanması gerekmektedir:

Kullanıcı e-posta adresi veya kayıt numarası (Kullanıcı adı tek başına yeterli değildir);

Eğitim birimi, adı ve şehri;

Sağlanması gereken verilerin açıklayıcı bir özeti ve verinin hangi tarih aralıkları için sağlanması gerektiği;

Yanıtın beklendiği süre.

Lütfen mümkün olduğunca açıklayıcı olun ve tüm veri açıklama taleplerinin belirtilen amaç için mantıklı, oranlı ve gerekli olması gerektiğini unutmayın.

Acil durumlarda takip edilen süreç nedir?

World Experience Campus Foundation LLC’nin acil bir durum (terör eylemi, kişi için ciddi zarar veya kişinin ölüm tehlikesinin olması gibi durumlar) olduğuna veya talep edilen bilginin zamanında sağlanmamasının böyle bir acil duruma neden olacağına inanması durumunda World Experience Campus Foundation LLC veri açıklama prosedüründe istisna yapacaktır.

Acil Açıklama Taleplerinin aşağıdaki koşulları karşılaması gerekmektedir:

Talebi

WORLD EXPERIENCE CAMPUS FOUNDATION, LLC
3422 Old Capital Trail PMB 924 Wilmington, DE 19808 U.S.

adresine gönderin;

Acil Açıklama Talebinde bulunduğunuzu belirtin;

Acil durumun ne olduğunu açıklayın (kişi için ciddi zarar veya kişinin ölüm tehlikesinin olması gibi);

Mümkünse tehlike altında bulunan kişi/kişilerin (ve grupların) kim olduklarını;

Hangi bilgileri talep ettiğinizi ve Wechub.org’un bu verileri açıklamasının neden acil durumun önlenmesini sağlayabileceğini veya doğrudan acil durumu nasıl önleyebileceğini belirtin. Lütfen yeteri kadar detaylı bilgi sağlayın; ve

Başvuruda bulunan emniyet memurunun tam iletişim bilgileri ve imzasıyla birlikte doğrudan ulaşılabilen telefon numarasını dahil edin.

Önemli Açıklamalar

Wechub.org Müşteri Hizmetleri Ekibi, Yasaların Uygulanmasına İlişkin Esaslarında açıklanan süreçlerin dışında telefon veya e-postayla bilgi paylaşımı yapamaz.

World Experience Campus Foundation LLC, çalışanlarımızın kurumsal/kişisel e-posta adreslerine gönderilen yazışmaları yanıtlamayacaktır.

World Experience Campus Foundation LLC sadece Yasaların Uygulanmasına İlişkin Esaslarla uyumlu olarak gönderilen Emniyet Makamlarının Taleplerini yanıtlayacaktır.

World Experience Campus Foundation LLC’nin ödeme kartı verilerinin korunması için katı prosedürleri vardır. Kredi kartı detayları kare işaretiyle gizlenir ve kayıt yapıldıktan sonra okunamaz.

World Experience Campus Foundation LLC müşterileri ve konaklama birimlerine kişisel verilerinin açıklanmasının talep edildiğini bildirme hakkını saklı tutar. Buna böyle bir bildirimin kanunlara göre yasaklandığı durumlar dahil değildir.

Yasaların uygulanmasına ilişkin resmi talepte bulunun.

Lütfen buraya tıklayarak açılacak formu doldurun.

Delaware’de kayıtlı World Experience Campus Foundation LLC deneyim eğitim programları için online başvuru ve kayıt hizmeti sunmaktadır. Kuruluşumuz www.wechub.org web sitesinin sahibidir ve bu siteyi kontrol ederek yönetir. Wechub.org dünya çapında çeşitli yerel grup şirketler tarafından desteklenmektedir. Aşağıda dünya üzerindeki destek şirketlerinin listesini görebilirsiniz. Bu destekleyici şirketlerin görevi Wechub.org için ülke içi destek sağlamak ve hizmetleri sunmaktır. Destekleyici şirketler online başvuru ve kayıt işlemlerini www.wechub.org’a bağlı siteleri üzerinden gerçekleştirir ve bu web sitelerinin (ya da herhangi bir web sitesinin) sahibi, sunucusu, yöneticisi değildir ve siteyi sınırlı işlemler için yönetebilirler. World Experience Campus Foundation LLC. Delaware’deki kayıtlı ofisinde yer almaktadır ve dünyadaki hiçbir destekleyici şirketi mesken tutmaz. Destekleyici şirketler Wechub.org’un işlem veya hizmet sorumlusu olarak hareket etme yetkisine sahip değildir.

Wechub.org Delaware genel merkezi iletişim bilgileri aşağıda America/USA kısmı altında bulunabilir. Dünya üzerindeki destekleyici şirketlerimizin iletişim bilgileri de listelenmiştir.

Kurumsal Kimlik ve Logo

WEC Broşür

WEC Handbook

Yardıma ihtiyacım var.

Ülke Temsilcisi olmak isterim

Program Paydaşı olmak isterim

Kariyer Olanakları

Yasal bilgiye ihtiyacım var.

reklam