Vakıf

Burs desteği vermek istiyorum.

* Lütfen web sayfalarımız dışında herhangi bir online ortam üzerinden bağış işlemi gerçekleştirmeyiniz. Eğer doğrudan bağış yapmak isterseniz ülke temsilcilikleri ile temas kurabilir ya da global web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Biliyoruz ki Yarın Bugünden İnşa Edilir
can sutluce SB

World Experience Campus Foundation, küresel insanlık değer ve ilkelerini dikkate alarak, insanlığın gelişimine katkı sunmak, herkes için deneyime dayalı bilginin, kültür ve değerlerin paylaşımını sağlamak amacıyla kurulmuş toplum yararına bir organizasyondur.

Vakfımız amaçlarına uygun olarak, küresel düzeyde kültürel iş birliğinin geliştirilmesi, sosyal, mesleki ve kültürel eğitimin yaygınlaştırılması amaçlarıyla çalışmalar yapmaktadır. Yeni nesil eğitim organizasyonlarının yaygınlaşmasına ilgi duyan vakfımız, yaşamla bağı yüksek olan bu yeni eğitim kurumlarında deneyim bilgisine dayalı eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütmektedir.

İnsanlığın ve dünyamızın geleceğine duyarlı, eskiye ait kalıplardan kurtulmuş, barışçı değerleri destekleyen misyonumuzla, çok kültürlü uygarlığın gelişimi için eğitim çalışmalarını hayata geçiriyor, etkinlikler düzenliyoruz.

Biliyoruz ki, yarın bugünden inşa edilir. Geleceğimizi, dünyamızı, doğamızı daha yaşanabilir kılmak, insanlığa yakışır bir şekilde geliştirmek için bizlere katılın. Değişimin bir parçası olun.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Can Bilgili
Başkan / WEC Foundation, LLC

reklam
Program Arama