Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Soru sormak mı istiyorsun ya da bir sorun mu var? Programlarımız, internet sayfamız, hizmetlerimiz ve daha fazlası hakkında sıkça sorulan soruları okumak için Müşteri Hizmetlerimizi ziyaret edebilirsin.

Yasal haklarınız ve çözüm yollarınız ile ilgili önemli bilgiler içerdiğinden lütfen bu bilgileri dikkatlice okuyun.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç mı duyuyorsun?

Üst düzey deneyimleri ilk elden öğrenirsin

Farklı ülke ve kültürleri yakından tanırsın

Küresel bir topluluğun üyesi olursun

Kişisel kariyerin için gerçek bir fark yaratırsın

WORLD EXPERIENCE CAMPUS YASAL UYARI

 

WORLD EXPERIENCE CAMPUS TURKEY

Stratejik İletişim ve Medya Yapım Hizmetleri Ltd. Şti.

Barbaros Mah. Mor Menekşe Sok. Deluxia Suite No.3 Kat.7 D.93 Ataşehir/İSTANBUL

infoturkey@wechub.org

+90 216 9950420

+90 212 9950620

 

WORLD EXPERIENCE CAMPUS FOUNDATION, LLC

3422 Old Capital Trail PMB 924 Wilmington, DE 19808 U.S.

office@wecfoundation.org
+1 302 3193304

+1 302 3199443

 

Soru sormak mı istiyorsun ya da bir sorun mu var? Programlarımız, internet sayfamız, hizmetlerimiz ve daha fazlası hakkında sıkça sorulan soruları okumak için Müşteri Hizmetlerimizi ziyaret edebilirsin.

 

Gazeteci veya blogger mısın? Ülke temsilciliği ile temas kurmanızı öneririz.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

WECHUB şirketinin adına herhangi bir kasıt veya ağır ihmal kanıtı olmadıkça, hizmetin kullanımından veya kullanılmamasından doğan maddi ya da maddi olmayan nitelikteki WECHUB şirketine karşı sorumluluk iddiaları veya hatalı veya eksik hizmet genellikle hariç olmak üzere WECHUB sorumluluk kabul etmez. Tüm hizmet teklifleri değişebilir ve bağlayıcı değildir. WECHUB, hizmetleriyle ilgili teklifleri tam ya da kısmen değiştirmek eklemek veya önceden haber vermeksizin kaldırmak ve/veya geçici veya kalıcı olarak bu tür bir yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Telif Hakkı

Bu web sitesinin içeriği, özellikle içinde bulunan görüntü ve metinler telif hakkına tabidir ve WECHUB’ın önceden yazılı rızası olmaksızın dağıtılamaz, değiştirilemez, kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Web sitesi üçüncü kişilerin telifine tabi olan görüntüler içerir.

Telif hakkı © 2015-2019 WEC. Tüm hakları saklıdır.

Referanslar ve Linkler

Dikkatlice yapılmış içerik kontrollerine rağmen, harici linklerin içeriklerinden sorumluluk alınmaz. Sadece operatörler bağlantılı sayfaların içeriklerinden sorumludur. İnternet teklifinde muhtemelen üçüncü şahıslar tarafından korunanlar dahil, adı geçen tüm marka isimleri ve ticari markalar marka kanunu hükümlerine ve ilgili kayıtlı sahiplerin mülkiyet haklarına tabidir. Sadece bahsinin geçmesi, ticari markaların üçüncü şahıs hakları tarafından korunmadığı anlamına gelmez.

reklam