Premium Üyelik

Premium fırsatlar seni bekliyor

Eğitim ağımız site üyeliği içermektedir. Eğer üyeliğini Premium düzeye taşırsan farklı avantajlar elde edersin.

WEC Learning Management System üzerinden gidemediğin programları online alır, ücretsiz veya indirimli katılabileceğin programlar yakalarsın.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç mı duyuyorsun?

Premium üye olmak istiyorum.

Premium Üyelik satın almak için önce ücretsiz Site Üyesi olarak giriş yapmalısınız.

Site Üyesi değilseniz lütfen önce butona basıp kayıt olun:

 

Bu Bilgilere Göz Atmanı Öneririz

WEC Site Üyeliği ve Premium Üyelik olmak üzere iki tür üyelik üzerinden hizmet sunmaktadır. Herhangi bir programa başvuru yaptığında ya da üyelik başvurusuyla bilgilerini girdiğinde site üyemiz olur ve WEC topluluğuna katılırsın. WEC programlarından haberdar olur, işlemlerini üye sayfan üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsin.

WEC site üyeliğini dilersen Premium Üye düzeyine çıkarabilirsin. Premium Üyelik yıllık bir ödemeyi kapsar ve yenilenmediği taktirde haklar ortadan kalkar. Eğer Premium Üye olarak statünü değiştirirsen, WEC online öğretim platformuna giriş hakkı edinir, birçok programa ücretsiz ya da indirimlerle katılma fırsatı yakalarsın.

WEC Premium Üyeliği için web sitemizin ilgili bölümünden üye formunu doldurarak başvurman ve üyelik ücretini ödemen yeterlidir. Üyelik ücretini yatırman sonucunda, site üyeliğin Premium Üyelik düzeyine çıkar ve WEC LMS girişi için gerekli bilgiler tarafına gönderilir. Premium üyeliğin aktif hale gelir.

Bazı WEC programları, ek bir ücret ödemeksizin belirli bir süreyi içerecek şekilde (geçici) Premium Üyelik hakkı verir. Bu hakkı kazanabilmen için ücretsiz Premium Üyelik fırsatını sağlayan programa kesin kayıt ücretini tam olarak ödemen ve kaydını kesinleştirmen gerekmektedir. Geçici süre için ücretsiz Premium Üyelik hakkı sağlayan programları, web sitemizde yayınlanmış olan program tanıtım sayfalarından öğrenebilirsin.

Üyelik yıllık bir süreyi içerir ve kayıt olduğun tarihi, gün/ay/yıl olarak esas alır. Bir yıl sonra aynı tarihte sona üyeliğiniz sona erer. Üyeliğin yıllık olarak yenilenmemesi durumunda haklar geçerliliğini yitirir ve site üyesi olarak WEC üyeliğin devam eder. Program kayıtları sırasında elde ettiğin geçici süreli Premium Üyelik hakkı, program tanıtımında açıklanmış olan süreler için geçerlidir. Premium Üyelik süresini yenilemen amacıyla web sitemizden hatırlatma mesajı alabilirsin. Haklarının devamlılığı için yenileme tarihlerini unutmamanı öneririz.

Premium üyelikle ilgili konularda herhangi bir bilgiye ve yardıma ihtiyaç duyarsan ülke temsilciliklerimizle temas kurabilirsin. Premium üye kayıt bilgileri ve ücretleri yalnızca WEC global ve ülke web siteleri üzerinden alınmaktadır. İşlemlerini yaparken lütfen dikkatli ol. Yalnızca WEC resmi sitelerini kullandığından emin olmalısın.

reklam